Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Солнечные коллекторы (Сонячнi колектори) Viessmann Vitosol 200-F

Солнечные коллекторы (Сонячнi колектори) Viessmann Vitosol 200-F

Vitosol 200-F привабливий як ціною, так і своєю високою економністю. Завдяки високоселективному титановому покриттю використання сонячної енергії стало ще ефективнішим. Матеріали, стійкі до корозії та впливу негоди: легована сталь, алюміній, мідь і спеціальне чотириміліметрове скло, забезпечують збереження максимального коефіцієнта використання протягом довгого часу.

Новий дизайн — нові кольори

Vitosol 200-F можна підібрати за кольором, і це створює цілковито нові можливості. У стандартному наборі рами колекторів мають коричневий колір. На бажання замовника можливе постачання модулів, пофарбованих у будь-який колір палітри RAL. Це дозволяє узгодити колір модуля з кольором покрівлі.

Коротко про головне:

Пласкі сонячні колектори з високоефективним титановим покриттям.
Електронний контролер різниці температур Vitosolic для установок із підігрівом води двома джерелами — сонячними колекторами й водогрійним котлом.
Великий коефіцієнт використання за допомогою абсорбера з високоселективним покриттям, вмонтованої системи труб і високоефективної теплоізоляції.
Моделі абсорберів із різною площею поверхні для горизонтального чи вертикального монтажу.
Швидкий монтаж за допомогою гнучких трубних з'єднань. Штекерна система дозволяє з'єднати колектори між собою у групи до десяти штук.
Vitosol 200-F можна використовувати з різноманітними цілями: для монтажу на пласких и похилих покрівлях, інтеграції в дахове покриття або для вільного монтажу.
Знак СЕ і відмінні результати тесту якості SPF-інституту Rapperswil. Задовольняє вимоги стандарту "Блакитний янгол".

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!