Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Солнечные коллекторы (Сонячнi колектори) Viessmann Vitosol 300-T

Солнечные коллекторы (Сонячнi колектори) Viessmann Vitosol 300-T

Вакуумний трубчастий колектор високої потужності Vitosol 300 працює за принципом теплової труби, гарантуючи завдяки цьому особливо високу надійність роботи. Однією з областей застосування цих колекторів є системи, в яких доводиться мати справу з так званими фазами стагнації — тривалими періодами великого сонячного опромінення без відбору тепла. Сухе підключення теплових труб у колектор та інтегрований пристрій обмеження температури значно підвищують надійність роботи.

Принцип теплової труби для високої надійності роботи

При застосуванні принципу теплової труби теплоносій контуру не циркулює безпосередньо по трубках колектора. Замість цього в абсорбері циркулює спеціальний носій, який випаровується під дією сонячного опромінення й віддає тепло теплоносію системи через теплообмінник.

Duotec: переваги подвійного обміну

Конденсатори постійно підключені до запатентованого теплообмінника Duotec з подвійною трубою. Він особливо ефективно відбирає тепло й віддає його теплоносію системи.

Простий монтаж і обслуговування

Під'єднання колекторів один до одного здійснюється за допомогою надійних гофрованих з'єднувачів із нержавіючої сталі. При цьому окремі трубки можуть обертатися навколо своєї осі, і їх можна виставити для отримання максимальної кількості сонячної енергії. Підключення трубок колектора здійснюється всуху, без прямого контакту між теплоносієм та водо-гліколевою сумішшю. Коли всі трубки підключені, можна буде в разі потреби замінювати окремі з них при наповненій системі.

Захист від перегріву

Надмірно інтенсивне сонячне опромінення не може вивести Vitosol 300 з ладу. Від перегріву його захищає інтегрований пристрій обмеження температури.

Високоякісні матеріали

Якісні, стійкі до корозії матеріали надають колекторам надійність і витривалість у роботі. Зокрема, використовується боросилікатне скло, мідь, нержавіюча сталь.

Коротко про головне:

Високоефективні вакуумні трубчасті колектори на принципі теплової труби, дуже надійні в роботі.
Захищені від забруднення, інтегровані у вакуумні трубки абсорбційні поверхні з титановим покриттям.
Трубки можна повернути під оптимальним кутом до сонця, щоб максимізувати використання енергії.
Високоефективна теплоізоляція модулів колектора зводить втрати енергії до мінімуму.
Інтегрований пристрій обмеження температури регулює циркуляцію тепла при дуже високих температурах колектора.
Простий монтаж завдяки системі монтажу й підключення фірми Viessmann.
Привабливий дизайн колекторів. Корпуси кольору RAL 8019 (коричневий).
Виготовляється в рамках програми стимулювання ринку використання відновлюваної енергії під егідою BAFA (німецького Федерального управління з питань економіки та контролю експорту).

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!